TUSmedline Nedir?

Türkiye Klinikleri TUSmedline, TUS'a hazırlanan hekimlerimiz için geliştirilmiş Yeni Nesil TUS'a hazırlık platformudur. Türkiye Klinikleri'nin 40 yıllık tecrübesinin, TUS sektöründe deneyimli Eser Sahiplerinin bilgi birikimi ve yenilikçi teknolojiler ile harmanlanmış uygulamasıdır. Bünyesinde Offline Dersleri, Online Etkinlikleri, Ders Notlarını, Soru Çözümlerini ve TUS'a hazırlanırken ihtiyaç duyacağınız tüm materyalleri barındırır. TUSmedline'da dersler ve platform erişilebilirlik ve optimizasyon odağa alınarak geliştirilmiştir. TUSmedline; görsel anlamda zengin, akılda kalıcı anlatımlar ve optimize edilmiş ders sürelerini içerir. 

Offline dersler sınıf ortamında ders anlatan birinin kamera yordamıyla çekilmesiyle değil, eser sahiplerinin uzun çalışmaları sonucu oluşturdukları yalın ve verimli slaytların, öğrenmeyi en verimli kılacak şekilde görseller kullanılarak, uzaktan eğitim için özelleştirilmiş anlatımlarıyla oluşturulmuştur.

Bu makale sorunuza cevap oldu mu? Geribildiriminiz için teşekkür ederiz. Geribildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.